עמית פרידמן

עמית פרידמן

עמית פרידמן

למופע הקרוב של עמית פרידמן בג'אז חם לחצו כאן

עמית פרידמן בג'אז חם

עמית פרידמן בג'אז חם

הלחנים שכותב הסקסופוניסט עמית פרידמן משלבים תחכום ופשטות, ומתקשרים עם קהל מגוון של אוהבי ג'אז כמו גם אוהבי מוזיקת עולם ורוק. המנגינות קליטות, העיבודים מתוחכמים ומלאי חיים, והמוזיקה נאמנה למסורת הג'אז, תוך שילוב אלמנטים של מוזיקת עולם ומוזיקה מזרח תיכונית.
עמית פרידמן בן ה-32 אוחז בקריירה עשירה כנגן. אל הג'אז הוא הגיע בגיל 14 ומאז זכה לשתף פעולה עם רבים וטובים בהם פיטר ברנסטיין, גראנט סטיוארט, מישל וולקר, אבישי כהן (חצוצרה), עומר אביטל, אבי לייבוביץ, עופר גנור, גלעד הקסלמן, ענת כהן, איתי קריס, יותם זילברשטיין, רביד כחלני ואחרים. הוא מנגן ומקליט עם אמנים ישראלים בהם עידן רייכל, דני סנדרסון, תמר אייזנמן, שלומי שבן, קרן פלס, דויד ברוזה והדורבנים.
אלבום הבכורה "זריחה" שלך עמית פרידמן, יצא בשנה שעברה וזכה לתגובות חמות. שיר הנושא של האלבום זכה להשמעות רבות בארץ ובחו"ל ודורג ברשימת השירים המושמעים ביותר של תחנת הרדיו 88FM. ההרכב של עמית פרידמן הוא אנסמבל בוגר, אנרגטי ומגובש, שמנגן יחד בחברות ואהבה. מבקר המוזיקה יוסי חרסונסקי כתב עליהם: "אינטראקציה מופלאה של נגנים כחול-לבן שמייצרים מוזיקה שנשמעת לחלוטין ענף יצוא".

לשמיעת קטע סולו של עמית פרידמן ראה את היוטיוב הבא

בחזרה לדף הבית

תגובה ל- עמית פרידמן

הוסיפו תגובה

אתה חייב להיות מחובר בשביל להגיב.