עדן הולן

עדן הולן

הזמרת עדן הולן, ילידת פריז, יצרה סגנון מוסיקאלי ייחודי שמקורו בג'אז, בשילוב השפעות מצרפת, ישראל, אפריקה וברזיל. הוציאה עד כה 3 אלבומים בליווי מוסיקאים מוערכים מישראל, ניו יורק, צרפת, אפריקה , דנמרק, אוסטרליה וברלין והופיעה בקונצרטים ובפסטיבלים חשובים בישראל, גרמניה, שוויץ, סין, ארה"ב, איטליה, צרפת, קורסיקה, סלובניה, פורטוגל, מדגסקר (אפריקה), איי קייפ ורדה, ואי הראוניון שבאוקיאנוס ההודי.

עדן יצרה את שיתוף הפעולה המוסיקאלי הראשוני מסוגו בין ישראל לבין אי הראוניון, מדגסקר וקורסיקה. בחודש נובמבר 2013 הוזמנה עדן ע"י TED ,אתר ההרצאות הנודע, להרצות על הגשרים התרבותיים שהיא יזמה בעולם בין ארצות, איים, דורות ואמנים. על הרצאתה ב TED היא קיבלה מדליית כבוד ותואר שגרירת רצון טוב. לעדן תואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה, בוגרת להקה צבאית, למדה ברימון, בעלת מאסטר ב N.L.P, ובוגרת קורס השיווק של עופר ברייר. בנוסף, עדן היא בת טיפוחיה של נועה בלס חלוצת התרפיה במוסיקה בישראל. במקביל להופעותיה, במשך כ 4 שנים ניהלה את מחלקת השיווק ופיתוח והידוק קשרי הקהילה של איגוד המוסיקאים הישראלי. היא מוזמנת להופיע כדרך קבע בבית שגריר צרפת בישראל, בבית הנשיא, בפסטיבלים בינלאומיים, בסדרות מוסיקה יוקרתיות ועוד.

כמו כן היא מופיעה כסולנית של תזמורת הג'אז של ת"א והופיעה בסדרות הקונצרטים עם התזמורת הסימפונית של חיפה ועם סימפונט רעננה. בנוסף, היא נבחרה לאחת מבין עשרת האמנים המומלצים להופיע בפניי קהילות יהודיות באירופה לשנת 2016 ע"י ועדת הקהילות האירופאית. במקביל להופעותיה, עדן מרצה ומעבירה כיתות אמן למוסיקאים בכל העולם על הכוח שבמוסיקה.

בחזרה לדף הבית

הוסיפו תגובה

אתה חייב להיות מחובר בשביל להגיב.