אסף חכימי

אסף חכימי- נגן באס

נגן הבס והמלחין, אסף חכימי, נולד וגדל בירושלים. הוא החל בנגינה על גיטרה בס בגיל 17 והוסיף את הקונטרבס בגיל 22.

בינואר 2001 עבר אסף לניו יורק כדי לחקור את סצנת הג'אז הענקית שיש לעיר להציע.

בשנת 2002 אסף חכימי קיבל מלגה על הופעה ויכולת יוצאת מן הכלל במחלקת הג'אז של אוניברסיטת New School.

בבית הספר הייתה לאסף חכימי ההזדמנות ללמוד אצל מורים מצוינים, ביניהם: ג'וניור מנס, רג'ילנד וורקמן, ג'יין אירה בלום, ביילי הרפר, דג וייס, יוהאנס ויידנמולר, הל גלפר וג'ימי אוונס.

כמו כן, נבחר אסף חכימי לייצג את האוניברסיטה בתכנית ההתרחבות והייצוג שלה.

בניו יורק היה לאסף חכימי גם הכבוד להופיע בכמה מהמועדונים הידועים ביותר, עם כמה מהשמות הגדולים ביותר היום בסצנת הג'אז העולמית. בין הנגנים ניתן למנות את:

Paquito D'rivera, Junior Mance, billy hart, Clarence Penn, Aaron Goldberg, Kevin Mahogany, Carla Cook, Paula West, Vanessa Rubin, Rene Marie, Judi Silvano, Wyclef Gordon, Evan Christopher, Jim Rotondi, Ronnie Cuber, Joe Magnarelli, Katty Farmer, Fabio Morgera and many more

בפברואר 2009 הקליט אסף את אלבום הבכורה שלו "Some Other Day" . באלבום לקחו חלק: אלי דג'יברי, יונתן וולצ'וק, אלון יבנאי, ולקלרנס פן.

באפריל 2009 חזר אסף חכימי לישראל ומאז הוא כבר הספיק לנגן עם רבים וטובים בסצנת הג'אז ובסצנת הרוק הישראלית, כמו כן הוא מופיע עם אומנים מחו"ל והופיע בפסטיבלים בינלאומיים. אסף חכימי הוא גם מורה ומחנך למוסיקה והוא מלמד בקונסרבטוריון של שטריקר ובמגמת המוסיקה של תיכון עירוני חדש בהרצלייה, מגמת המוסיקה של קירית חינוך ע'ש יצחק רבין התל מונד, קונסרבטוריו מערב הרצליה וביה"ס מיוזיק.

יפוג'אז 2019 – מידע וכרטיסים

 אסף חכימי במופע מיחד לבינג קרוסבי

 

 

 

בחזרה לדף הבית

הוסיפו תגובה

אתה חייב להיות מחובר בשביל להגיב.