מחווה לנינה סימון!

ליסה סימון בישראל זאפה הרצליה 9.11.17 – Sold out

לכרטיסים בבית האופרה ת"א 10.11.17

זאפה הרצליה 11.11.17 – Sold Out

ליסה סימון היא זמרת מלחינה ושחקנית עטורת פרסים ורבת כשרונות.

בהופעותיה היא מביאה את רוח אמה המיתולוגית נינה סימון.

ליסה היא זוכת פרסי גראמי ופרסים נוספים על השתתפותה במחזות הזמר הגדולים בברודווי כמו: Jesus Christ Superstar, מלך האריות, וכן היתה מועמדת לאוסקר בהפקת הסרט על אמה

'?What Happened Miss Simone’

הופיעה על הבמות היוקרתיות ביותר: מהקרנגי הול בניו יורק עד בית האופרה של סידני, ממרכז לינקולן בניו יורק ועד לפסטיבלי ג'אז במונטריי, הים הצפוני, מרסיאק והאולימפיה בפריס, היא ממלאת לבבות ונשמות בשמחה באמצעות שירתה מלאת העומק ונוכחותה הבימתית העוצמתית.

בישראל היא תופיע יחד להקתה הקבועה.

Lisa Simone שירה

"המחוות, הניסוח, הטון הקול, הכל שם .. כל צליל שלה עתיר עומק וניסיון" Le Monde

"אלבומה All is Well מבטא את הצליל העוצמתי של ליסה, את עומק נשמתה כמו גם את אישיותה הקורנת והנדיבה" Librration

"קולה של ליסה מעביר אנרגיה מדהימה, שנעה בין ג'אז לסול" La Croix

Hervé Samb גיטרה

בהשתתפות:

Lisa Simone שירה

Hervé Samb גיטרה

Reggie Washington  בס

Sonny Troupé תופים וכלי הקשה

Sonny Troupé תופים וכלי הקשה

תאריכים:

9/11/2017 יום ה' זאפה הרצליה בשעה 22:00

(פתיחת דלתות 20:15)

 

10/11/2017 יום ו' בית האופרה, במשכן לאמנויות הבמה תל אביב בשעה 21:30

 

11/11/2017 יום ש' זאפה הרצליה בשעה 22:00

(פתיחת דלתות 20:15)

Reggie Washington בס

Reggie Washington בס

לקריאה נוספת לחצו כאן

ליסה סימון זמרת, מלחינה ומבצעת שמתעלה מעל ז'אנרים, בהופעותיה היא מבטאת את המסורת של אמה, האייקון המוסיקלי ופורצת הדרך, נינה סימון. ליסה היא ברוכת כשרונות: עם מנעד ווקאלי עשיר, כישרון מולד לפרשנות לירית והבנה עמוקה של המוסיקה גם כאמצעי העצמה, נתינה וריפוי.

המופע שלה בישראל הוא חלק מסיבוב המופעים העולמי שלה עם צאת האלבום השלישי שלה MY WORLD שמורכב משירים אישיים משלה, שמספקים מבט לעולמה הפרטי של ליסה ומשקפים את המסע המאתגר של הזמרת הרב גונית המוכשרת הזאת, כמו גם מספר ביצועים לשירים המזוהים עם אמה והאיקונית, נינה.

כשהיא מדהימה את הקהל שומעיה מהקרנגי הול בניו יורק לבית האופרה של סידני, ממרכז לינקולן בניו יורק לפסטיבלי ג'אז ברחבי העולם במונטרה, הים הצפוני, מרסיאק והאולימפיה בפריס, לצד דיאן ריבס, אנג'ליק קידג'ו וטרייסי צ'פמן, היא ממלאת לבבות ונשמות בשמחה באמצעות שירתה מלאת העומק ונוכחותה הבימתית העוצמתית.

ליסה זכתה במועמדות לאוסקר על הסרט התיעודי על אמה:

'?What Happened Miss Simone’ כמפיקה שותפה. היא זכתה בפרס National Broadway Theatre Award a Musical לשחקנית הטובה ביותר באופרה "אאידה". הייתה חברה בלהקה המקורית של המחזמר Jesus Christ Superstar, בקאסט המקורי של המחזמר עטור הפרסים בברודווי Rent וכן היא גילמה את התפקיד של Nala ב"מלך האריות".

ליסה הופיעה במשך כמה שנים עם להקת האסיד ג'אז Liquid Soul בסוף שנות ה90', איתם זכתה במועמדות לגראמי על האלבום Here’s the Deal.

באלבום החדש שלה מבצעת ליסה מחווה אישית לאמה, חלוצת הפעילים למען זכויות האזרח שעבודתה השפיעה על אינספור אנשים בחמשת העשורים האחרונים באמצעות שלושה שירים ובמיוחד בשיר Tragique Beauty אותו כתבה על הערב שבו אמה הלכה לעולמה. היא כתבה אותו יחד עם הגיטריסט שלה Hervé Samb :"כשהוא ואני כותבים יחד, זה קסום. הוא מנגן; אני שרה. על פי רוב, זה בדיוק איך שזה קורה – אלה יחסים מוסיקליים שמעולם לא היו לי עם אף אחד אחר .."

היא השתתפה בהקלטת פס הקול בסרט של הבמאי המערך טיילר פרי For Colored Girls, הגיעה לראש המצעדים בתחום הג'אז עם Simone on Simone"”  אלבום הביג בנד שלה מ2008 שבו ביצעה מחווה לאמה.

לכרטיסים בזאפה הרצליה 9.11.17

לכרטיסים בבית האופרה ת"א 10.11.17

לכרטיסים בזאפה הרצליה 11.11.17

למאמר אודות ליסה סימון מאת רז סקלס לחצו כאן