דניאלה לוגסי

דניאלה לוגסי- זמרת אופרה

 

לפרטים וכרטיסים לריי מלך הסווינג

דניאלה לוגסי, זמרת אופרה מהמובילות בישראל, בוגרת בית הספר הגבוה למוסיקה ע"ש בוכמן- מהטה באוניברסיטת ת"א, הופיעה עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית, בין היתר תחת שרביטו של זובין מהטה, ב"הספר מסביליה" בניצוחו של המאסטרו רוברטו אבאדו, וכן כסולנית עם התזמורות המובילות בישראל.

בת לאבא צרפתי ואמא אמריקאית. גדלה בבית מוסיקלי בו המוסיקה הקלאסית היתה חלק בלתי נפרד מההווי המשפחתי.

בין תפקידיה באופרה; הכוהנת הגדולה ב "אאידה", פפגנה ב"חליל הקסם" ופרילפה ב "פיק דאם" מאת צ'ייקובסקי, תפקיד הסופרן במיסה בדו מג'ור של בטהובן בבודפשט תחת שרביטו של המאסטרו גאבור הולרונג וכן בתאטרון הקאמרי באופרה של נאווה סמל ואלה מילר-שריף "לעוף מכאן", בשיתוף האופרה הישראלית.

זוכת מלגות; קרן התרבות אמריקה-ישראל ,מלגה מיוחדת בשיתוף האופרה הישראלית ובית הספר למוסיקה, הצטיינות מטעם בית הספר למוסיקה וכן זכתה בפרס ראשון במסגרת "חג המחזמר".

ב 2012 הוזמנה לשיר באירוע הפתיחה החגיגי של ועידת הנשיא בבנייני האומה בירושלים, ואף זכתה לשוחח עם כבוד הנשיא מר שמעון פרס ולקבל ממנו מחמאות.

מגישה פינת תרבות בתכנית הבוקר "לחיות טוב" ב"רשת" ערוץ 2.

מופיעה בסדרת הקונצרטים "7 פסנתרי כנף, במה אחת", בהיכל התרבות ת"א, בנייני האומה בירושלים, מרכז הקונגרסים חיפה ואמפי גולן עם מוסיקאים נודעים כמו גיל שוחט, שלמה גרוניך, רמי קלינשטיין, לאוניד פטשקה ועוד.

עובדת על אלבום בכורה בו היא משלבת מוסיקה קלאסית למוסיקה פופולרית  עם שירים אלמותיים כמו הללויה של לאונרד כהן ו-video games של לנה דל ריי לצד ביצועים קלאסיים מעולם האופרה. כמו כן, מופיעה בכל רחבי הארץ עם הרפרטואר המחודש והמגוון שלה.

 

בחזרה לדף הבית

אין אפשרות להגיב.