80 לאהרלה קמינסקי- זכרונות מניו אורלינס 12,13,23 ביולי 2021

ELI & THE CHOCOLATE FACTORY חוגגים 80 לאהרלה קמינסקי!

זכרונות מניו אורלינס

הג'אז הישן והטוב מתעורר לחיים, מופע מוסיקלי מרגש המשלב את המוסיקה של ניו-אורלינס, הבלוז והדיקסילנד, יחד עם שירים מוכרים ונשכחים של לואי ארמסטרונג, ריקודי צ'ארלסטון וצלילים מקובה והקאריבים.

Eli & The Chocolate Factory  מארחים את אמן הג´אז וכלי ההקשה הבינלאומי, אהרלה קמינסקי, מוותיקי מתופפי הג´אז בישראל, לקראת יום הולדתו ה- 80!

קמינסקי הוא מהמתופפים המשפיעים ביותר בתולדות המוסיקה הישראלית! ניגן בתופים וכלי הקשה במגוון רחב ובכמות עצומה של הקלטות מאז שנות השישים. תרומתו העיקרית למוסיקה הישראלית היא בתחום הג´אז. מלהקת פלטינה, לחלונות הגבוהים, הברנשים של פיאמנטה ועוד אלפי הקלטות.

Eli & The Chocolate Factory החלו את דרכם בנגינה חיה ומשוחררת ברחובות תל-אביב ובמסיבות סווינג קטנות. מאז התפתחו, צברו פופולריות רבה וקהל מעריצים וכיום זהו ההרכב המוביל בתחום הג'אז המסורתי, בהופעות על מגוון במות, ביניהן אירוח של נגן הקלרינט האגדי מניו-אורלינס ד"ר מייקל ווייט בפסטיבל ניו אורלינס בתל אביב.

במופע רפרטואר המבוסס על המקצבים והמוסיקה הפוליפונית של ניו-אורלינס: אלתור קבוצתי והתרחשות ספונטנית. שירי בלוז ישנים, ספיריצ'ואלס, שירי אהבה משנות העשרים וריקודי צ'ארלסטון משיקגו נפגשים במופע מגוון ועשיר של מוסיקה כריזמטית וצבעונית שכנראה תישאר לנצח: הג'אז של ניו-אורלינס ושנות העשרים.

אמן אורח: אהרלה קמינסקי תופים |

אלי פרמינגר חצוצרה | אמנון בן ארצי טרומבון | ג'ס קורן סקסופון |

אילן סמילן בנג'ו | טל קוהן קונטרבס | רני בירנבאום תופים

 

*ניתן לבטל כרטיסים בתוך 14 ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שהביטול ייעשה לפחות שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם לתאריך המופע.
בניכוי דמי ביטול בגובה של 5% מסכום העסקה או 100 שקל, הנמוך מביניהם.

תאריכי ההופעות

מוצ"ש, 26.6.2021 – 21:00 – חיפה, בית אבא חושי

יום ב', 12.7.2021 – 21:30 – באר שבע, זאפה

יום ג', 13.7.2021 – 21:30 – הרצליה, זאפה– כרטיסים אחרונים!

יום ו', 23.7.2021 – 21:00 – כפר סבא, היכל התרבות

בהשתתפות:

אלי פרמינגר חצוצרה

אמנון בן ארצי טרומבון

דין צור סקסופון

אילן סמילן בנג'ו

טל קוהן קונטרבס

רני בירנבאום תופים

אמן אורח בתופים: אהרלה קמינסקי