88 קלידים, 6 מיתרים וקול אחד – אינטימי בשניים – 6 באוקטובר 2023

Daniela Schaechter – Piano (Italy) & יוסי לוי – גיטרה

שניים שהם שלושה! ענקית הפסנתר והשירה Daniela Schächter מאיטליה במפגש מוזיקלי מרתק עם אחד מנגני הגיטרה הייחודיים בעולם, הישראלי יוסי לוי,  מעניקים לסטנדרטים הגדולים של הג'אז צליל חדש שימזג בין ישן לחדש ובין ליריות לווירטואוזיות. זה לא יכול להיות פחות ממדהים!

הגיטריסט והמלחין יוסי לוי הוא אחד הקולות המיוחדים בתחום הג'אז והפיוז'ן בישראל ופעילותו המגוונת רבת השנים, זכתה להכרה בארץ ובעולם. לבד על הבמה או בכל הרכב בו הוא משתתף, בולט קולו המוסיקלי הייחודי. טביעות אצבעותיו ניכרות בלחניו או בביצועיו לסטנדרט ג'אז, קטע אתני או שיר של יוני רכטר. אלבומו "The Yosi Levy Acoustic Project" שיצא ב 2013 הוקלט בשיתוף פעולה עם החלילן אילן סאלם ונגן הטבלה ההודי הגדול, ביקרם גוש. עם "הפרויקט האקוסטי" (עם החלילנים אילן סאלם או איתי קריס) הופיע באין ספור פסטיבלים ומועדונים מהחשובים בהודו, סין, בניו יורק וכמובן בישראל. אחד משיתופי הפעולה החשובים של לוי הוא עם Dave Liebman אחד מגדולי הסקסופוניסטים בעולם, שיתוף שהניב הופעות משותפות בארץ ודיסק "The House on Lefferts Blvd".

כמו כן לוי הופיע ושתף פעולה עם שמות כגון: Jeff Tain Watts, Jeff Berlin יוני רכטר, אסתר עופרים, יוסי בנאי, שם טוב לוי, אלי מגן, יאיר דאלאל, התזמורת הפילהרמונית הישראלית ועוד רבים. יוסי לוי הוא מורה ומחנך לג'אז ומלמד הן בבית ספר רימון שם הקים והוביל את תחום הגיטרה, וכמו כן יזם ומנהל את "תחרות נגן הג'אז" היוקרתית של בית הספר והן באקדמיה למוסיקה בירושלים במסלול הרב תחומי.

הפסנתרנית והזמרת האיטלקייה Daniela Schächter החלה את הקריירה המוזיקלית שלה בגיל 13 כנגנית הפקות והקלטות בסיציליה. דניאלה היא בוגרת Berklee College of Music וזכתה במקום הראשון בתחרויות היוקרתיות Mary Lou Williams Jazz Piano Competition, The Sister in Jazz Competition, the Betty Carters Jazz Ahead Competition and the Tindari Prize for the best jazz duo דניאלה הופיעה בעשרות פסטיבלים ברחבי העולם, ושיתפה פעולה עם צמרת אמני הג'אז העולמית, ביניהם John Dankworth, the New York Voices, Terri Lyne Carrington, Patti Austin, Regina Carter, Christian McBride, Ingrid Jensen, Quincy Jones, John Clayton Jr.

דניאלה שכטר חיה בבוסטון ומכהנת כפרופסור למוסיקה ב Berklee College of Music וב Montclair State University

The participation of Daniela Schaechter at the International Jaffa Jazz Festival is made possible by the support of the Embassy of Italy in Tel Aviv and the Istituto Italiano di Cultura – Tel Aviv

*צילום: Jean Hangarter/ עמרי מרון

*כל התמונות מפורסמות בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים. באם אתם מרגישים נפגעים מפרסום תמונות אלו, אנא הודיעונו מיידית למייל info@shamayim.co.il ואנו נסירן.

*ניתן לבטל כרטיסים בתוך 14 ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שהביטול ייעשה לפחות שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם לתאריך המופע.
בניכוי דמי ביטול בגובה של 5% מסכום העסקה או 100 שקל, הנמוך מביניהם.

*הזכות לשינויים שמורה. קיום האירוע בהתאם להוראות משרד הבריאות.