שרון קלארק

שרון קלארק

שרון קלארק

 

בין ה 21-28/11/2015 תופיע בארץ  בריאנה תומס: אלה פיצג'רלד וספר השירים של קאונט בייסי – עם הביג בנד של אייל וילנר – לכל הפרטים לחצו כאן 

זמרת אמריקנית בעלת קול עצמתי ומלודי עשיר הופיעה עם גדולי המוזיקאים בארצות הברית ובאירופה. היא תופיע במופע ג'ז ובלוז בליווי רביעיית רוברט אנצ’יפולובסקי, שמנגן באלט סקסופון ובנגנים בפסנתר, בתופים ובקונטרבס, בפסטיבל הג'ז הישראלי שייערך בסוף חודש נובמבר 2015.

הופעותיה של זמרת הג'ז- סול האמריקנית שרון קלארק יתקיימו במסגרת הפקה מיוחדת המיועדת לפסטיבל הג'אז ת"א.  ההפקה היא מחווה למי שמכונה "אגדת הג'ז", נגן הסקסופון פיל וודס, שנפטר לפני שבועות אחדים, אשר רבים התוודעו אל נגינתו בהופעת אורח שלו בשירים של בילי גו'אל ( בשירו Just the Way You Are), פול סיימון וסטילי דן. נגן הסקסופון רוברט אנצ'יפולובסקי, שעם להקתו תופיע  שרון קלארק, הוא תלמידו הידוע של וודס, אשר ברבות השנים הפך גם לחברו הקרוב. השניים שיתפו פעולה בהופעה משותפת בפסטיבל הג'ז בתל אביב בשנת 2006. במופע המחווה תשיר שרון קלארק שירים המזוהים עם שיריו של פיל וודס ולחנים שחוברו להם טקסטים שונים.

חוויה מיוחדת צפויה לחובבי הג'ז בכלל ולמעריציה של שרון קלארק בפרט, בשתי הופעות שתקיים במנזר לטרון בשבת 28.11. 15 ב10.15 וב- 12.00 המופע ישולב עם ביקור במנזר, שנפתח על ידי הנזירים שחיים בו לביקורי מסיק זיתים. בסיור מוצעת חוויה ייחודית של הכנת שמן זית וטעימות מיין שהכינו הנזירים המתגוררים במנזר, סיור בכנסייה הגדולה ובכנסייה הפנימית שבמסגרתו יסופרו סיפורים על אודות אורח החיים של הנזירים וסיפורי היסטוריה.

פסטיבל הג'ז מציע מגוון עשיר של מופעים, לרבות מופעי מחווה לאמני הג'ז הגדולים. ריכוז של אמנים בעלי שם בתחום זה מאפשר לחובבי סוגה זו להתוודע אל סגנונות וזרמים שונים בג'ז, ליהנות ממוזיקה מוכרת וחדשה כאחד. אין ספק כי לזמרת שרון קלארק שמור מקום של כבוד ברשימת הזמרים והזמרות הגדולים ביותר הפועלים כיום בתחום הג'ז ומשמרים בשירתם את אחד הסגנונות האהובים ביות על חובבי המוזיקה באשר הם. נוכחותה הבימתית הכובשת של הזמרת שרון קלארק, קולה המדהים והשימוש הווירטואוזי שלה במן-עד עשיר מבטיחים ומזמנים חוויה לכל חובב ג'ז באשר הוא, אשר ימי הפסטיבל הקרוב יהיו עבורם, כצפוי וכמשוער, חוויה מרוכזת, מזוקקת ומזוככת, של מוזיקה שמימית.