שירי האהבה הגדולים של קול פורטר – 11 עד 17 בפברואר 2024

Francesca Tandoi & Amit Friedman Trio איטליה

קול פורטר היה אולי גדול כותבי שירי האהבה של כל הזמנים. Let's Do It, Anything Goes, I Love Paris, Begin the Beguine, I Am in Love – כל אלו ואחרים נכנסו כבר לתנ"ך של שירי וקטעי הג'אז המושמעים ביותר.

פרנצ'סקה טנדוי, בהפקה ושילוב מיוחד לסדרת "ג'אז חם", תביא את הפרשנויות המיוחדות שלה לכל שיר ושיר יחד עם שלישיית הסקסופוניסט והמלחין, מהמוסיקאים המובילים בסצנת הג'אז הישראלי, עמית פרידמן.

פרנצ'סקה טנדוי זכתה לשבחים על ידי מבקרי המוסיקה כפסנתרנית וזמרת ג'אז ברמה עולמית, מלחינה מוכשרת ומובילת הרכבים. הקונצרטים של טנדוי התקבלו בחום על ידי הקהל והעיתונות. הנוכחות הבימתית שלה זוכה לשבחים כל פעם מחדש והיא מוגדרת כ"פיצוץ של סווינג, חזק ומתוחכם".

היא מופיעה כדרך קבע בפסטיבלי ג'אז ומועדונים ברחבי העולם, כולל ג'אז בים הצפוני, ג'אז אומבריה, ג'אז ברדה, ועוד רבים אחרים בארה"ב, אינדונזיה, הודו, יפן, דרום אפריקה, רוסיה וכמעט בכל מקום באירופה. היא הקליטה עד כה 6 אלבומי סולו וכמלווה בלמעלה מ-20 הקלטות, שלוש מהן ברביעייה עם נגן הסקסופון האגדי סקוט המילטון.

"לפרנצ'סקה טנדוי יש כישורי פסנתר מרשימים באמת, היא ממש עפה על המקלדת ובורכה בקול שירה יפהפה מלא חום וחושניות" המגזין ההולנדי JazzFlits

"פרנצ'סקה טנדוי היא נגנית פסנתר סווינגית בטוב טעם. השירה שלה מעולה, היצירות שלה מלודיות ובלתי נשכחות, והעיבודים שלה מתוחכמים וענוגים" הפסנתרן מונטי אלכסנדר

בהשתתפות:

Francesca Tandoi פסנתר ושירה (איטליה)

עמית פרידמן סקסופון

אסף חכימי בס

שי זלמן תופים

תאריכי ההופעות

יום א' 11.2.2024 באר שבע, המשכן לאומנויות הבמה 20:30

יום ג' 13.2.2024 תל אביב, מועדון האזור 20:30 (פתיחת דלתות 19:30)

יום ד' 14.2.2024 כפר סבא, היכל התרבות 20:30

יום ה' 15.2.2024 מוזיאון תל אביב לאמנות 20:00

יום ו', 16.2.2024 מוזיאון תל אביב לאמנות 18:00

מוצ"ש, 17.2.2024 חיפה, בית אבא חושי 21:00

עמית פרידמן – סקסופון
פרנצ'סקה טנדוי – פסנתר ושירה
אסף חכימי – בס
שי זלמן – תופים

*צילומים: Yoel Levy/ Noam Ofek/ Yossi Zwecker /Jacopo Mezzanotti/ Paolo Grillo

*כל התמונות מפורסמות בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים. באם אתם מרגישים נפגעים מפרסום תמונות אלו, אנא הודיעונו מיידית למייל info@shamayim.co.il ואנו נסירן.

*ניתן לבטל כרטיסים בתוך 14 ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שהביטול ייעשה לפחות שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם לתאריך המופע.
בניכוי דמי ביטול בגובה של 5% מסכום העסקה או 100 שקל, הנמוך מביניהם.

*הזכות לשינויים שמורה. קיום האירוע בהתאם להוראות משרד הבריאות.