סקסופון של חצות – 6 עד 13 באפריל 2024

Troy Roberts & Tamir Hendelman Quintet (ארה"ב)

הסקסופוניסט והמלחין מניו יורק, טרוי רוברטס, שהיה מועמד פעמיים לגראמי, עם לוח זמנים עמוס של הופעות והקלטות ברחבי העולם עם כמה מאמני הג'אז הגדולים ביותר של ימינו, חוגג בימים אלה את יציאת האלבום ה-15 שלו ומגיע לישראל לסדרת ג'אז חם ל7 מופעים בלבד! יחד עם חמישיית טמיר הנדלמן הם יבצעו קטעים ממיטב הרפרטואר של הסקסופוניסטים הגדולים!

כשהוא מבטא את אהבתו למגוון עצום של ז'אנרים וסגנונות, מועמד פעמיים לפרס הגראמי, טרוי רוברטס הופך במהרה לאחד האמנים המבוקשים ביותר גם התחום ההופעות החיות וגם בתחום ההקלטות. שמו מעטר כמה מהאלבומים החשובים, החל מהאלבום של ג'ואי דה פרנססקו האגדי, וואן מוריסון האייקוני, ג'ף "טיין" ווטס, Orrin Evans Captain Black Big Band, הזמר עטור השבחים, קורט אלינג וורוניקה סוויפט עוצרת הנשימה, וכן אלבומים של אמני ג'אז ותיקים רבים אחרים. רוברטס – יליד אוסטרליה, כיום תושב ניו יורק ותיק – הוא גם סולן פורה עם חמישה עשר אלבומים תחת ידיו. כרגע הוא חוגג את האחרון שלו, NU-JIVE: LIVE בפסטיבל הג'אז הבינלאומי של פרת' (Toy Robot Music).

יחד עם פסנתרן הג'אז והמלחין המוכשר, טמיר הנדלמן, שהופיע והקליט עם אמנים מגוונים כמו ברברה סטרייסנד, ג’ון פיזארלי, שלישיית ג’ף המילטון וכן בתזמורת של קלייטון-המילטון, החצוצרן גרגורי ריבקין, המתופף שי זלמן והבסיסט אסף חכימי הם ינגנו ממיטב הרפרטואר של הסקסופוניסטים הגדולים.

"למרות שלא קל להפגין וירטואוזיות, זה אפילו נדיר יותר להיות יצירתי להפליא תוך כדי כך. אבל הנדירה מכל המתנות היא להיות בעל צליל ייחודי; צליל שהוא ללא ספק שלך, לטרוי רוברטס יש את המתנה הזו."  James Morrison

מופע חובה לכל חובב סקסופון!

בהשתתפות:

Troy Roberts סקסופון (ניו יורק)

Tamir Hendelman פסנתר (לוס אנג'לס)

גרגורי ריבקין חצוצרה

אסף חכימי בס

שי זלמן תופים

תאריכי ההופעות

מוצ"ש 6.4.2024 גני תקווה, מרכז הבמה 21:15

יום א' 7.4.2024 באר שבע, המשכן לאומנויות הבמה 20:30

יום ג' 9.4.2024 תל אביב, מועדון גריי 21:30

יום ד' 10.4.2024 כפר סבא, היכל התרבות 20:30

יום ה' 11.4.2024 מוזיאון תל אביב לאמנות 20:00

יום ו', 12.4.2024 מוזיאון תל אביב לאמנות 21:00

מוצ"ש 13.4.2024 חיפה, בית אבא חושי 21:00

גרגורי ריבקין – חצוצרה
אסף חכימי – בס
טמיר הנדלמן – פסנתר
שי זלמן – תופים

צילום: Sergey Nerinsky/ Suzanne Kulperger/ Yoel Levy/ Noam Ofek/  Hugh Kretschmer

*כל התמונות מפורסמות בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים. באם אתם מרגישים נפגעים מפרסום תמונות אלו, אנא הודיעונו מיידית למייל info@shamayim.co.il ואנו נסירן.

*ניתן לבטל כרטיסים בתוך 14 ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שהביטול ייעשה לפחות שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם לתאריך המופע.
בניכוי דמי ביטול בגובה של 5% מסכום העסקה או 100 שקל, הנמוך מביניהם.

*הזכות לשינויים שמורה. קיום האירוע בהתאם להוראות משרד הבריאות.