השירים של בילי, במחווה לבילי אקסטיין- 14 עד 21 בינואר 2023

Charles Turner & The Eyal Vilner Sextet ניו יורק

הזמר שכבש בסערה את סצינת הג'אז בניו יורק, צ'ארלס טרנר, יביא בקולו המעודן ובלווי העיבודים הנפלאים של אייל וילנר ותזמורתו – את המיטב מהשירים של הכוכב ההוליוודי בילי אקסטיין כמו Blue Moon, Caravan ו- You'll never walk alone

טרנר, בוגר מכללת ברקלי, הופיע במועדונים הנחשבים של ניו יורק כמו דיזי קוקה קולה, הלינקולן סנטר, בירדלנד, ו-Minton's Playhouse ההיסטורי בהארלם. הופעותיו הבינלאומיות כוללות את:  Pizza Express בלונדון, Sunside Sunset בפריז, Sala Claomores במדריד, ומקומות נוספים בעולם; מסיאול ועד ניו זילנד.

הוא זכה בתחרות 'זמר הג'אז הטוב ביותר' של פסטיבל הג'אז במונטרה וכן בתחרות הווקאלית של Duke Ellington Center for the Arts. האלבום השני של טרנר "Single & In Love", שהופק על ידי המתופף זוכה הגראמי, יוליסס אוונס ג'וניור, זכה לשבחי המבקרים. צ'ארלס הוא סולן להקת Charles Turner & Uptown Swing , מלמד בבית הספר האמריקאי למוזיקה מודרנית בפריז ונותן כיתות אמן באוניברסיטאות כמו  NYU.

התשוקה של צ'ארלס היא להביא את הסווינג התוסס, הג'אז הוירטואוזי והרוח של הארלם למאזינים רבים ככל האפשר!

בהשתתפות:

צ'ארלס טרנר שירה (ניו יורק)

אייל וילנר סקסופון, חליל וקלרינט (ניו יורק)

יונתן קוזלובסקי חצוצרה

יונתן פלד טרומבון

קטיה טובול פסנתר

רם ארז בס

יונתן רוזן תופים

תאריכי ההופעות

מוצ"ש, 14.1.2023 – 21:00 גני תקווה, מרכז הבמה

יום ב', 16.1.2023 – 21:30 ירושלים, מועדון זאפה

יום ג', 17.1.2023 – 21:30 – הרצליה, מועדון זאפה

יום ד', 18.1.2023 – 20:30 – כפר סבא, היכל התרבות

יום ה', 19.1.2023 – 20:00 – מוזיאון תל אביב לאמנות

יום ו', 20.1.2023 – 21:00 – מוזיאון תל אביב לאמנות

מוצ"ש, 21.1.2023 – 21:00 – חיפה, בית אבא חושי

יונתן קוזלובסקי- חצוצרה
יונתן רוזן- תופים
אייל וילנר- סקסופון, חליל וקלרינט (ניו יורק)
יונתן פלד- טרומבון
קטיה טובול- פסנתר
רם ארז- בס

בילי אקסטיין 1914 – 1993 הוא אולי אמן הג'אז הכי מוכשר, בעל התעוזה הרבה ביותר אבל הכי פחות מפורסם. ההיסטוריה לא עשתה עימו חסד. הוא חי בצילם של ענקים כמו פרנק סינטרה, לואי ארמסטרונג ובינג קרוסבי.

הוא היה נגן חצוצרה וטרומבון מהשורה הראשונה, הוא ניגן בגיטרה כתב שירים, היה לו ביג בנד משלו ומעל הכל – הוא היה זמר ג'אז בעל בס-בריטון קטיפתי. הרפרטואר שלו כלל שירים מתקופת הסווינג, דרך הבי-בופ ועד שירי פופ מוכרים.

שיתף פעולה עם כל ענקי הג'אז החל מארך היינס, דיוק אלינגטון, תולוניוס מונק, שרה ווהאן ואירווינג ברלין. הבלדות שלו (לדוגמא My Foolish Heart או Apologize או MISTY) נוגעות ללב ומרטיטות. הוא אהב את הליווי והעיבודים של התזמורות הגדולות, את הנוסטלגיה ועומק הקול.

הסקסופוניסט / קלרניתן / חלילן / מעבד / קומפוזיטור ומנצח אייל וילנר, יליד תל אביב, שעבר לניו יורק ב-2007 והינו בוגר הניו סקול היוקרתי, הפך לאחד הקולות החדשים המובילים בסצנת הסווינג והביג בנד בניו יורק!

הקים את הביג בנד שלו בשנת 2008. מאז הספיקו להופיע ברבים מציוני הדרך החשובים בניו יורק כמו מועדון הג’אז Dizzy’s Club בלינקולן סנטר, Iridium Smalls ובימת הקיץ בסנטרל פארק. שני האלבומים הראשונים של הביג בנד זכו לביקורות נלהבות ולעמידה איתנה בראש מצעד הג’אז של הרדיו בארה”ב ובקנדה. הביג בנד של אייל וילנר שיתפו פעולה עם כמה מאגדות הג’אז הגדולות של העידן הנוכחי, כולל המאסטרים של הג’אז Frank Wess, Jimmy Heath, Jimmy Owens והפסנתרן Junior Mance.

צילום: ארתור וולנוובר, יואל לוי, יוסי צבקר, פטר ויט, נינה גליצ'בה

*כל התמונות מפורסמות בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים. באם אתם מרגישים נפגעים מפרסום תמונות אלו, אנא הודיעונו מיידית למייל info@shamayim.co.il ואנו נסירן.

*ניתן לבטל כרטיסים בתוך 14 ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שהביטול ייעשה לפחות שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם לתאריך המופע.
בניכוי דמי ביטול בגובה של 5% מסכום העסקה או 100 שקל, הנמוך מביניהם.

*הזכות לשינויים שמורה. קיום האירוע בהתאם להוראות משרד הבריאות.