במחווה לבני גודמן ובילי הולידיי – 22 עד 29 ביוני 2024

Aurélie Tropez & Monique B. Thomas & Ram Erez Sextet – (צרפת/ ארה"ב/ ישראל)

נגנית הקלרינט הצרפתיה הוירטואוזית, Aurélie Tropez עם הזמרת הכובשת מארה"ב, Monique B. Thomas יחד עם שישיית רם ארז במחווה למלך הסווינג – בני גודמן ומלכת הבלוז, בילי הולידיי!

נגן הקלרניט בני גודמן נחשב ל"מלך הסווינג". כבר בגיל צעיר הקים לעצמו תזמורת והחל לנגן מוסיקה לריקודים עבור אלפי מעריצים. בשנת 1933 שמע המפיק של בני גודמן, ג'ון האמונד, את בילי הולידיי, שהייתה בת 18 בלבד. הוא נשבה בקולה ועשה את החיבור בינה לבין בני גודמן. מאז, למרות הבדלים סגנוניים (הוא ניגן סווינג והיא שרה בעיקר בלוז) הם הופיעו יחד.

הקלרניטנית והסקסופוניסטית הצרפתיה הוירטואוזית Aurélie Tropez בעלת הצליל הנוצץ, הקטיפתי וחוש הסווינג, הפכה לחלק מהאליטה של נגני ​​הג'אז בעולם! היא הופיעה על מיטב הבמות והפסטיבלים בעולם כמו: Jazz à Vienne, Jazz in Marciac, l’Olympia, le Palace, l’Alhambra, Salle Pleyel . היא החלה לנגן בקלרינט וסקסופון קלאסי בגיל צעיר בקונסרבטוריון הלאומי של ניס. במקביל לקריירה שלה כנגנית קלרינט השתלבה גם בעולם הג'אז שדרכו התפתחה, בהשראת המאסטרים הגדולים של הקלרינט כמו בני גודמן ופאקיטו ד'ריברה. היא חלקה את הבמה עם אמנים גדולים כמו: כריס ברבר, קן פפלובסקי, פייר ריצ'רד, אוון כריסטופר וג'ולי סורי. טרופז מבטאת את עצמה בסגנון מאוד אישי, המשלב השפעות של ניו אורלינס, סווינג, קריבי ושורו.

Monique B. Thomas ילידת פילדלפיה, היא זמרת ייחודית, המתמחה במגוון רחב של סגנונות: מג'אז לנשמה, מגוספל לפופ, הזמרת רבת הפנים הזו יכולה להחליף ז'אנרים ברגע, תוך שמירה על היושרה האמנותית שלה והבאת אלמנט רענן לכל שיר. היא בעלת קול אלט חם וגדול והתלהבותה אינה יודעת גבול –  היא שרה כאילו הייתה מטיפה ענקית.

בעלת תואר ראשון בג'אז מאוניברסיטת וויליאם פטרסון, תואר שני בתחום האופרה מקונסרבטוריון בורדו. כיהנה כראש המחלקה הווקאלית בבית הספר למוזיקה CIAM בבורדו. היא מנהלת קריירה בינלאומית ומופיעה בפסטיבלים ומועדוני ג'אז נחשבים ברחבי העולם.

בהשתתפות:

Monique B. Thomas שירה (צרפת/ ארה"ב)

Aurélie Tropez קלרינט (צרפת)

Ram Erez Sextet

רם ארז בס, עיבודים וניהול אמנותי

יונתן קוזלובסקי חצוצרה

יובל דרבקין סקסופון

יואב טריפמן טרומבון

יונתן ריקליס פסנתר

דורון תירוש תופים

תאריכי ההופעות:

מוצ"ש 22.6.2024 גני תקווה, מרכז הבמה 21:15

יום א' 23.6.2024 באר שבע, המשכן לאמנויות הבמה 21:00

יום ג' 25.6.2024 תל אביב, מועדון גריי 21:30

יום ד' 26.6.2024 כפר סבא, היכל התרבות 20:30

יום ה' 27.6.2024 מוזיאון תל אביב לאמנות 20:00

יום ו', 28.6.2024 מוזיאון תל אביב לאמנות 21:00

מוצ"ש 29.6.2024 חיפה, בית אבא חושי 21:00

Aurélie Tropez – קלרינט (צרפת)
Monique B. Thomas – שירה (ארה"ב)
רם ארז – בס וניהול אמנותי
יונתן קוזלובסקי – חצוצרה
יובל דרבקין – סקסופון
יואב טריפמן – טרומבון
דורון תירוש – תופים
יונתן ריקליס – פסנתר

צילום: Peter Vit/ Yoel Levy /Yoav Trifman /Jan Luley / Emi Photographe/ Yossi Zwecker

*כל התמונות מפורסמות בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים. באם אתם מרגישים נפגעים מפרסום תמונות אלו, אנא הודיעונו מיידית למייל info@shamayim.co.il ואנו נסירן.

*ניתן לבטל כרטיסים בתוך 14 ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שהביטול ייעשה לפחות שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם לתאריך המופע.
בניכוי דמי ביטול בגובה של 5% מסכום העסקה או 100 שקל, הנמוך מביניהם.

*הזכות לשינויים שמורה. קיום האירוע בהתאם להוראות משרד הביטחון.